Існує безліч зовнішніх і внутрішніх причин, що викликають дисколорит зубних одиниць. Серед найбільш поширених фахівці стоматологічної клініки «VL DENT» виділяють наступні:

               Вживання фарбувальних продуктів: кава, чаю, газованих напоїв, темних ягід. Кольорові пігменти поступово проникають в емаль, що призводить до її потемніння.

               Куріння: смоли, що виділяються при горінні тютюну, осідають на зубної поверхні і утворюють важковидаляєму плівку.

               Недостатня гігієна порожнини рота: для вичищення нальоту необхідно використовувати не тільки професійну щітку і пасту, а й застосовувати зубну нитку і йоржик для міжзубного простору. Багато нехтують цими інструментами, що призводить до утворення зубного каменю, що порушує природний колір емалі.

               Системні хвороби, що впливають на стан зубів: деякі патологічні стани (наприклад, порушення обміну речовин) призводять до потемніння, або, навпаки, знебарвлення дентину.

               Прийом медикаментів: деякі фармацевтичні препарати змінюють колір зубів. До них відносяться антидепресанти, антигістамінні засоби, таблетки, що регулюють кров’яний тиск. Вживання в дитячому віці тетрациклінових антибіотиків також призводить до дісколорита.

               Природні вікові зміни: емаль поступово стоншується, оголюючи жовтий дентин, що позначається на кольорі одиниць. До того ж зуби накопичують все більше відкладень, плям, змінюється їх структура, що і призводить до потемніння твердої оболонки.

               Проведення певних медичних процедур: наприклад, хіміотерапія може привести до зміни природного відтінку.

               Пошкодження зубних нервів: травми або невдалі оперативні втручання, що призводять до пошкодження нервової тканини, також можуть стати причинами дісколоріта.

               Висококваліфіковані лікарі стоматологічної клініки «VL DENT» допоможуть провести обстеження, дістати інформацію про стан зубів та відновити колір зубів за допомогою найсучасніших технологій.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь