Рентген-діагностика, як частина стоматологічної діагностики у цілому, грає немаленьку роль. Показати все, що сховано головна задача рентгена. Звичайний огляд лікаря може виявити лише поверхневі дефекти і проблеми. Рентгенографія у свою чергу дозволяє бачити усю щелепу цілком або декілька окремих зубів разом з тими областями, які сховані  у яснах.

            Отримавши рентгенівські знімки Ваших зубів, лікар-стоматолог може практично відразу визначити вид і ступінь захворювання та призначити правильне і якісне лікування.

            Стоматологічна рентген-діагностика поділяється на три види:

  • прицільна рентгенографія;
  • ортопантомограма;
  • комп’ютерна томографія.

Прицільний знімок

            Прицільна рентгенографія – це спосіб сучасної рентген-діагностики, при якій роблять рентген-знімок одного чи декількох зубів. Прицільна рентгенографія дозволяє з високою точністю виявити захворювання зубів та призначити правильне лікування. Процес отримання прицільного знімка абсолютно немає протипоказань, а сучасні рентгени випромінюють максимально невелику дозу.

Панорамний знімок

Ортопантомограма – це панорамний рентген-знімок зубів. Ортопантомограма є самим популярним методом діагностики у сучасній стоматології. Якість і точність знімків дозволяє виявити найменші області. Які зазнали ураження тими чи іншими захворюваннями і, призначивши необхідне лікування, попередити розвиток паталогій на самих ранніх стадіях.

Комп’ютерна  томографія

Комп’ютерна томографія – це об’ємний 3D-знімок одразу обох щелеп – верхньої та нижньої. Комп’ютерна томографія дозволяє максимально точно визначити способи, хід лікування і результати при імплантації, протезуванні та лікуванні прикусу.  

Рентген-діагностика зубів – самий сучасний спосіб діагностики захворювань щелепного ряду. Рентген-діагностика дає лікарю уявлення про стан зубів, розташування захворювання, об’єму кісткової тканини та багато іншого.

Рентген-діагностика зубів – технологія 21 століття, яка гарантує точність діагнозу вище 90% та високу якість лікування.

Висококваліфіковані лікарі стоматологічної клініки «VL DENT» допоможуть провести обстеження, надати  інформацію про стан зубів, що надасть можливість вибрати найбільш правильне лікування та отримати найкращий і довготривалий результат.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь