Чи задоволені ви своєю посмішкою? Якщо ви не посміхаєтеся від щирого серця, причина може бути саме естетична - а значить, на щастя, виправна.
Як саме посмішку роблять красивою?
Форма, колір:
               Якщо, на ваш погляд, корекції потребують форма або колір (особливо найвидніших передніх зубів), з цим завданням чудово впораються із цим вініри. Передня поверхня зуба повністю закривається вініром. Результат виходить відмінний: міцно, довговічне і дуже красиво. Це так звана непряма реставрація. Пряма реставрація - ще один поширений і доступний спосіб відновити зуб або скорегувати його форму. Відколи зуба, нерівності емалі і т.п., відновлюються високоестетичним композитним матеріалом.
               Якщо вам здається, що проблема посмішки в кольорі зубів, ми запропонуємо провести процедуру відбілювання (всіх або тільки деяких зубів). Ви буде вражені, наскільки ефективні сучасні професійні системи відбілювання: за три прийоми колір покращиться на три-п'ять тонів.
Рівність зубного ряду:
        Положення зубів коригується ортодонтичнми конструкціями. Найпоширеніша з них - брекети - пластинки, з'єднані дугою і закріплені на верхній, нижній або одночасно на обох щелепах.
Цілісність зубного ряду:
               Якщо відсутні зуби, потрібно протезування.
Красиві ясна:
               Якщо вам подобається зовнішній вигляд зубів, але є невдоволення посмішкою в цілому, можливо, справа в яснах. Красиві ясна - природного кольору, за формою ідеально підходять до зубів: не надто нависають і не дуже оголюють шийку зуба. Якщо є необхідність і бажання, зовнішній вид ясен можна виправити: так звана «рожева естетика» - актуальний напрямок в сучасній естетичній стоматології.
Висококваліфіковані лікарі-стоматологи клініки «VL DENT» потурбуються про те, щоб ваша усмішка була неперевершеною.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь