Сучасні стоматологи здатні повністю змінити посмішку пацієнта, усунувши всі дефекти і аномалії прикусу. Відновлення передніх зубів особливо актуальна для пацієнтів, оскільки дозволяє перетворити посмішку і створити чудову естетику. Стоматолог може усунути відколи та тріщини на зубах, плями і потемнілі ділянки, жовті зуби, і багато інших косметичних проблем. Естетична реставрація передніх зубів проводитися в умовах клініки з застосуванням сучасних матеріалів і апаратури.

               Сучасні техніки і методики, які використовуються в клініках дозволяють позбутися від найскладніших зубних проблем, особливо на фронтальних зубах. Передні зуби відіграють особливу роль для кожного пацієнта, оскільки це самі «видимі» зуби в роті і їх зовнішній вигляд особливо важливий. Реставрація передніх зубів одна з найбільш популярних процедур в стоматологічних клініках сьогодні, оскільки дозволяє в короткі терміни знайти гарну посмішку.

               В процес естетичної реставрації передніх зубів входять такі етапи, як шліфування, полірування і відбілювання емалі зубів, заміна старих пломб на нові, усунення міжзубних проміжків, відколів, тріщин на емалі, корекція положення зуба в ряду, вирівнювання форми і поверхні зуба.

               Для реставрації передніх зубів використовують сучасні композитні матеріали або вініри. Залежно від клінічної картини індивідуального пацієнта, лікар підбирає один з двох методів відновлення фронтальних зубів – прямий або непрямий.

               Пряма реставрація зубів характеризується нарощуванням штучного зуба за допомогою композитних матеріалів, за один візит до лікаря. Непряма реставрація вимагає більшого часу, оскільки сама реставрація здійснюється на штучній моделі, зробленої по зліпкам зубів пацієнта. Після того, як конструкція зроблена, її приміряють на зуби пацієнта і в разі відсутності недоліків, фіксують на спеціальний стоматологічний цемент. І в тому, і в іншому випадку пацієнт отримує не тільки чудову естетику, а й повне відновлення функції зубів.

            Висококваліфіковані лікарі-стоматологи клініки «VL DENT» виконують реставрацію зубів з оптимальним підходом до кожного пацієнта.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь