Тимчасові коронки призначені для установки в період виготовлення мостовидних протезів або постійних коронок. Термін служби таких конструкцій обмежується кількома тижнями і досягає максимум двох місяців. При цьому функціональне значення тимчасових коронок грає важливу роль в забезпеченні здоров’я зубів.

               Основні функції тимчасових коронок:

      – захист пульпи зуба (судинно-нервового пучка) від проникнення хвороботворних мікробів і больовий реакції в разі, якщо опорні зуби обробляються зі збереженням нервів;

      –  тимчасове відновлення функціональності зубів;

      –  забезпечення швидкого звикання до форми і обсягу майбутньої постійної коронки;

      –  запобігання загрозі зсуву обробленого зуба і сусідніх зубів;

      –  формування краю ясен і перешкоду розростання десневой тканини при обробці зуба зі спеціальним уступом;

      – збереження естетичного вигляду зубів на час виготовлення постійних коронок.

               В разі неправильного встановлення тимчасових коронок можуть спостерігатися такі незручності, як підвищення чутливості емалі, хворобливість ясен, можуть виникати проблеми при жуванні їжі. Тому дуже важливо звернутися до кваліфікованої стоматологічної клініки, що має в штаті ортодонта з досвідом в області установки і демонтажу проміжних коронок.

               Стоматологічна клініка «VL DENT» пропонує виготовлення та встановлення якісних тимчасових коронок. Висококваліфіковані лікарі-стоматологи створюють тимчасові коронки з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь