В умовах поширення епідемії багато лікарів перейшли на екстрений режим роботи. Це означає, що отримання медичної допомоги в плановому порядку доведеться відкласти. В тому числі, всі стоматологічні клініки, як приватні, так і державні наразі знаходяться в режимі надання невідкладної допомоги.

               Медичним організаціям заборонені всі види планової допомоги і профогляди. Звернутися до стоматолога ви можете тільки при гострому болю. Що ж робити тим, у кого випала пломба або відколовся зуб? Варто розуміти, якщо пломба була невелика, у вас немає больових відчуттів і ви не відчуваєте ніякого дискомфорту – доведеться відкласти прийом до закінчення карантину. Однак якщо ви перебуваєте в процесі лікування пульпіту, то потрапити до лікаря вам просто необхідно.

               Окремо потрібно сказати про гострі стоматологічні захворювання (пульпіт, періодонтит, періостит) під час епідемії. Незважаючи на поширення коронавірусу, не варто відкладати лікування цих хвороб (особливо періоститу), так як їх ускладнення (абсцеси і флегмони щелепно-лицевої ділянки, поширення інфекції по організму) завдадуть людині набагато більшої шкоди і загрозу для життя, ніж гіпотетичне зараження COVID-19

               Безпека – це головне, про що зараз варто турбуватися. Лікарі-стоматологи використовують інструменти, які як і саме устаткування, проходять процес стерилізації. Відвідувачів приймають виключно за попереднім записом, щоб регулювати кількість людей, які одночасно знаходяться в клініці та дотримуватися рекомендованої дистанції.

               Стоматологічне лікування в цей період не протипоказане – потрібно тільки вибрати правильну клініку, де ви будете під надійним захистом професіоналів з посиленими заходами безпеки. Якщо пацієнт не страждає кашлем і підвищеною температурою, не перебуває на карантині і не контактував з хворими, він може звернутися в стоматологічну клініку.

               Висококваліфіковані лікарі-стоматологи клініки «VL DENT» зможуть повністю забезпечити якісне та безпечне лікування зубів. Лікування здійснюється із застосуванням максимальних заходів захисту пацієнта та лікаря.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь