Спеціалісти «VL DENT» називають найбільш поширені причини захворювання.

               Нерегулярна або неправильна гігієна порожнини рота. На поверхні зубів присутній  зубний наліт, який несе певну загрозу здоров’ю ваших зубів. На початку він м’який і легко видаляється звичайним чищенням зубною щіткою. Але при недостатній гігієні наліт залишається і проходить  його мінералізація. В кінцевому результаті зубний наліт перетворюється на зубний камінь. Цей процес в спостерігається у тих, хто недостатньо уважно ставиться до щоденного догляду за порожниною рота або у випадках, коли пацієнт користується неправильно підібраною зубною пастою, зубною щіткою та ополіскувачем.

               Недостатнє кровопостачання ясен. Пародонтит є одним з негативних наслідків паління. У тютюновому димі є речовини, що викликають звуження судин слизової оболонки рота. Регулярне вживанню тютюнових виробів призводить до крихкості та звуження судин і, як наслідок, до поганого кровопостачання ясен. Уповільнення кровообігу спостерігається також при недостатньому жувальному навантаженні. Це може спостерігатись при неправильних харчових звичках, наприклад таких як переважання в раціоні харчування  м’якої їжі.

               Дефіцит поживних речовин. Незбалансований раціон, в якому відсутні свіжі овочі, фрукти, зелень, необхідна кількість кисломолочних продуктів, риби та м’яса, призводить до дефіциту поживних речовин в організмі людини, в тому числі, і в тканинах ясен. Коли неправильне харчування є регулярним, обмінні процеси в яснах порушуються, що в подальшому стає підґрунтям для запалення і пародонтиту. Дефіцит вітамінів А, С і групи В у харчуванні також може привести до негативних наслідків.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь