Сучасну стоматологію не можна уявити без використання інновацій, які виводять лікування кореневих каналів на новий рівень. Одним з найбільш передових способів обробки кореневих каналів є застосування дентального мікроскопа. Потужна оптика дозволяє збільшити огляд в декілька разів, з огляду на, що діаметр каналу зазвичай не більше 1 мм, якісно обробити його без допомоги оптики просто неможливо.

               У чому принципова відмінність лікування під мікроскопом від «безмікроскопного»? Лікар бачить те, що лікує. Стоматологічний мікроскоп дає йому тридцятикратне збільшення, а робочий простір чудово освітлений – джерело світла вмонтовано безпосередньо в інструмент. Лікар не лікує наосліп, покладаючись на тактильні відчуття і (іноді) рентгенівський знімок, як відбувається при традиційному лікуванні. Він діє напевно. Якість лікування під мікроскопом – просто вражаюча. Стоматолог використовує спеціальні інструменти і працює в межах уражених тканин, не зачіпаючи здорові. Таке дбайливе лікування істотно продовжує життя зуба.

               Переваги лікування зуба під мікроскопом:

   –  Ендодонтист детально бачить гирла каналів, особливості їх будови, кожне відгалуження, глибину і напрямок. Це особливо важливо, якщо зубний канал має складну форму.

    –    Мікроскоп дає можливість видалити лише уражені і мертві тканини, не травмуючи здорові.

    –    Завдяки прицільної дії на тканини, забезпечується найкращий результат втручання, що виключає ймовірність перфорації, а також інших проблем і ускладнень.

    –   Лікар- стоматолог може ретельно контролювати щільність заповнення каналу пломбувальними матеріалами.

   –    Під великим збільшенням є можливість побачити тріщини в зубі, якщо вони є. Спеціалісти клініки V.L.DENT володіючи сучасними технологіями, а саме стоматологічним дентальним мікроскопом зможуть якісно пролікувати ваші канали буть-якої складності.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь