Озонотерапія в стоматології – сама передова на сьогодні методика. Завдяки властивостям озону вбивати бактерії, ця абсолютно безболісна процедура допомагає якісно вилікувати карієс і впоратися з хворобами ясен.

               У клініці «VL DENT» ця технологія активно застосовується в наступних випадках:

         1. Лікування початкових форм карієсу у дітей і дорослих. Каріозний процес на початкових етапах можна вилікувати без свердління і пломб. Озонування в поєднанні з хорошою комплексною гігієною порожнини рота дає відмінний результат – затримка або повна відсутність розвитку карієсу.

                2. Герметизація фісур тимчасових (молочних) і постійних зубів. Фісури – борозенки на жувальній поверхні зубів – є частим місцем локалізації карієсу, так як в них активно накопичується зубний наліт. Коли ми хочемо убезпечити зуб від появи карієсу, проводимо герметизацію фісур.

               3. При лікуванні середнього або глибокого карієсу. Щоб не залишити шансів мікроорганізмам проникнути в пульпу, викликавши її запалення, при лікуванні глибокого карієсу ми використовуємо озонотерапію. Озон знищить мікроби, при цьому не завдавши ніякої шкоди пульпи. До того ж лікарю вдасться зберегти максимально можливу кількість здорових твердих тканин зуба і зробити якісну і надійну реставрацію.

               4. Терапія початкового карієсу коренів зубів. Технологію можна застосовувати для неінвазивного лікування у літніх пацієнтів, не здатних витримувати тривале лікування або застосування місцевих анестетиків, а також у осіб з обмеженими фізичними можливостями.

               5. Захворювання слизової губ або порожнини рота. Озон має бактерицидну і противірусну дію. Лікування стоматиту, герпесу, кандидозу, афтозних виразок і гігнівіту стало більш швидким, якісним і безболісним для пацієнтів. При такій обробці виразки, які при звичайному лікуванні проходять за 7-14 днів, можуть зникнути за 1-3 дні.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь