Мікропротезування – це розділ сучасної ортопедичної стоматології, який включає в себе установку мікропротезів, а саме: вкладок та вінірів.

Основною функцією мікропротезування є відновлення естетики зубів з незначними дефектами, а при значній втраті тканин – відновлення і фіксація прикусу.

Вкладки

Вкладка – це ортопедична конструкція, яка виготовляється з металу (золото, срібно-паладієвий сплав), кераміки (прескераміки, оксиду цирконію, порцеляни), пластмаси та композитних матеріалів.

Основними перевагами керамічних мікропротезів, на відміну від пластмасових і композитних, є естетика. Вони передають природний насичений колір за рахунок більш щільної структури матеріалів.

Біосумісність керамічних вкладок з твердими тканинами зуба забезпечує їх довговічність. А за рахунок незмінного об’єму та точного крайового прилягання, зменшується ризик розвитку вторинного карієсу. Також за рахунок обробки в лабораторних умовах на вкладках не утворюється зубний наліт, що робить поверхню кераміки більш гладкою і стійкою до бактерій.

 Вініри

Вініри – це різновид тонких вкладок, які дозволяють відновити естетику посмішки, усунути тріщини, відколи, міжзубні щілини або потемніння емалі. Їх товщина варіюється від 0,3-1,5 мм. Як правило вони виготовляються з надміцної пресованої кераміки. І при таких видах конструкцій не потрібне сильне препарування (обпилювання) зубів.

В нашій клініці V.L.DENT, що знаходиться в м. Хуст, вул. Конституції 1 / 3, ми пропонуємо всі різновиди мікропротезів. Тож запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію. Гарна посмішка – це один з показників здоров’я, краси та молодості.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь