Найбільш поширені захворювання, які уражують ясна відносять гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

               Запалення ясен (гінгівіт) характеризується наступними симптомами: набряком ясен, болем, кровоточивістью. У зв’язку з цим виникають певні труднощі гігієни порожнини рота і, як наслідок, утворюється зубний наліт, який створює сприятливе середовище для шкідливих бактерій, що потім викликають ураження та інших тканин пародонту.

               На цьому етапі фахівці «VL DENT» проводять професійну чистку зубів, протизапальну терапію, і — обов’язково! – корекцію гігієнічних навичок. Правильне і ретельне очищення зубів дозволяє зняти велику частину над ясенного нальоту й уникнути його подальшого проникнення під ясна. Якщо своєчасно не зайнятися лікуванням гінгівіту, може виникнути пародонтит.

               При потраплянні під ясна, мікроорганізми викликають пошкодження зв’язки, яка утримує зуб в лунці щелепної кістки. Це і є пародонтит.

               Між яснами та зубами утворюються пародонтальні кишені. В ці порожнини також потрапляє зубний наліт, який потім перетворюється у  камінь і може викликати руйнування кісткової тканини. Оскільки навколишні тканини вже не здатні утримати зуб, він розхитується і надалі може випасти.

               Приступаючи до лікування пародонтиту, фахівці клініки «VL DENT» визначають ступінь ураження кожного зуба і підбирають індивідуальний комплекс заходів по кожному з уражених ділянок окремо.

               Пародонтоз зустрічається рідко і, як правило, є наслідком вікових змін: захворювань серцево-судинної системи, ендокринних, обмінних порушень. Лікування пародонтозу проводиться лікарями-стоматологами спільно з терапевтами, ендокринологами та іншими фахівцями в області сімейної медицини.

               У розпорядженні лікарів клінік «VL DENT» – весь комплекс сучасних заходів з профілактики та лікування захворювань ясен.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь