Кожна людина хоче мати красиву посмішку і здорові зуби, але для цього потрібно докласти зусиль. Саме за допомогою брекетів стоматологи можуть зробити зуби красивими і рівними. Також брекети усувають неправильний прикус, і положення зубів, яке може заважати вживанню їжі. Але деякі люди вважають носіння брекетів досить дорогим лікуванням і не дуже естетичним. Також сучасні люди часто побоюються такого лікування зубів і правильного їх формування і дуже даремно, оскільки від цього одні тільки позитивні моменти. Ефект брекетів доведений вже давно і в сучасному світі продовжує приносити людям тільки користь.

               Користь брекетів в першу чергу полягає в красивій і здоровій посмішці, про яку мріє кожна людина. Після лікування за допомогою брекетів  можна стати більш відкритою і усміхненою людиною не боячись за зовнішній вигляд своїх зубів. За допомогою даного способу лікування ви зможете прибрати деякі дефекти, які видно навіть із закритим ротом. Як тільки ви знімете брекети ваша форма обличчя буде ідеальною, а профіль і підборіддя більш чітким. Неправильне розташування зубів може привезти до карієсу і інших хвороб і дефектів, оскільки навантаження на них поширюється нерівномірно, що призводить до пошкоджень. Використовуючи лікування брекетами, ви можете потім значно заощадити на походах до стоматолога, хоча це і не буде зайвим, щоб підтримувати здоров’я зубів. Встановити брекети буде відмінним варіантом, щоб позбутися від багатьох хвороб. Наприклад, неправильний прикус часто призводить до головного болю, а також проблемам з носом через що часто з’являється гайморит.

               Доглядати за зубами з правильним і рівним розташуванням набагато простіше, оскільки зубна щітка дістає до всіх місць. Якщо прикус неправильний, то можна навіть чистячи зуби отримати карієс. Існує багато сучасних брекетів і не тільки металевих, а значить, вам буде з чого вибирати.

               Стоматологічна клініка «VL DENT» пропонує виготовлення та встановлення різних брекет-систем. Висококваліфіковані лікарі-стоматологи підбирають брекет-системи з індивідуальним підходом до кожного пацієнта

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь