При використанні художньої реставрації, за допомогою пломбувальних матеріалів відновлюється структура здорового зуба.

               Завдяки естетичній художній реставрації вдається домогтися відтворення вихідної форми зубів, які пошкоджені карієсом, відновлення їх функцій, структури і відтінку. Таку процедуру можна виконувати прямим і непрямим методами.

               Використання прямого методу дозволяє відтворити вигляд і форму зубів, скорегувати їх конфігурацію. Крім цього, можливо провести корекцію всього зубного ряду і виправити становище будь-якого одного зуба. Цей метод також надає можливість закрити наявні міжзубні проміжки.

               Застосування непрямого способу реставрації передбачає здійснення фахівцем особливої ​​обробки, за допомогою якої він знімає ідеальний зліпок. Після цього зубним техніком виготовляється відновлювана частина зуба, яка фіксується на його неушкодженою частини. Відреставрована форма зуба не відрізняється від його первісного вигляду, при цьому в повній мірі відновлюється його функціональність.

               В яких випадках рекомендується проводити художню реставрацію зубів:

    – дефекти емалі зубів;

    – проміжки між зубами;

    – нерівна форма зубів;

    – пошкодження частини зуба.

               Завдяки реставрації можна відновити і колір, і форму зуба, при цьому робиться це таким чином, що відреставровані зуби зовні зовсім не будуть відрізнятися від здорових.

               А взагалі реставрація зубів здатна творити справжні дива: наприклад, поглибити або трохи висунути зуби, що виходять з зубного ряду, відкоригувати або поміняти відтінок зубів, домогтися виправлення форми всього зубного ряду. Художня реставрація – оптимальний вихід з положення, якщо у пацієнта є протипоказання до проведення будь-яких інших процедур, що змінюють відтінок зубів.

            Висококваліфіковані лікарі-стоматологи клініки «VL DENT» виконують реставрацію зубів з оптимальним підходом до кожного пацієнта.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь