На сьогодні естетична стоматологія дозволяє вирішити ряд проблем і отримати шикарну або так звану голлівудську посмішку. Широкий спектр методик, які використовують сучасні стоматологи, дозволяють отримати прекрасний результат і усунути дефекти, пов’язані зі зміною кольору і форми зубів, міжзубними щілинами, старими пломбами що потемніли та ін.

Також зараз використовують різноманітні методи по відбілюванню і реставрації зубів, виправлення прикусу. Однією з популярних методик, бути використання фарфорових вкладок, які називаються «вініли». Вони мають товщину більше, ніж аркуш паперу і міцно кріпляться на передні зуби і надають їм бажаний колір і форму.

               Але навіть люди, які отримали від природи красиві рівні і білі зуби, часто прагнуть доповнити свою посмішку чимось яскравим і не ординарним. У цьому здатна допомогти така модна і популярна стоматологічна послуга, як «інкрустація зубів».

Є два можливих варіанти інкрустації – це використання аплікації, коли камінчик приклеюється на поверхню зуба і метод, так званого, пломбування, коли для кріплення прикраси в зубі пацієнта висвердлюється поглиблення.

               Для аплікації використовують виготовлені з дорогоцінних металів і каменів і оброблені за спеціальною технологією стрази, які стоматологи називають скайси. Вони можуть мати будь-яку форму, яку при бажанні можна буде замінити.

З медичної точки зору скайси не тільки абсолютно безпечні, але і рекомендовані в разі, коли потрібно приховати незначний дефект. Процедура установки скайсів виконується швидко і безболісно, ​​а головне в процесі не порушується цілісність зуба.

               Другий спосіб – це інкрустація дорогоцінними кристалами, вага яких набагато більше, ніж вага скайсів. Тому для кріплення подібної прикраси необхідно зробити спеціальний отвір в зубної емалі, який за формою і розміром має точно відповідати обраному кристалу. Після цього зубна коштовність кріпиться за допомогою стоматологічного композиту.

 
Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь