Стоматологи нашої клініки пропонують довготривале вирішення проблеми втрати зубів за допомогою імплантів.

Використання зубних імплантів поверне привабливість Вашій посмішці!

Зубні імпланти є прекрасним варіантом для реставрації зубів. Сам імплант функціонує як корінь природного зуба, надійно підтримуючи коронку чи зубний міст. Як і корінь зуба, імплант стимулює кісткову тканину щелепи та тканини ясен, перешкоджаючи їх атрофії, це запобігає втраті кісткової тканини і зберігає структуру Вашої щелепи.

Дослідження показали, що більшість пацієнтів не відчувають великої різниці між імплантами та власними зубами. З цієї причини стоматологи-професіонали рекомендують імпланти, як один з кращих варіантів вирішення проблеми втрати зубів.

зубні імпланти

Частини зубного імпланту

Зубні імпланти призначені для того, щоб по вигляду і функціоналу не відрізнятися від природних зубів.

Кожен імплант має три частини:

  • стовп імпланту
  • абатмент(опора)
  • коронка чи мостовидний протез

Стовп імпланту – це невеликий гвинт, який хірург-стоматолог розміщує в кістковій тканині щелепи. Цей гвинт виконує роль кореня природного зуба, він надійно утримує зуб на місці під час жування.

Абатмент – це з’єднувальний елемент, який міцно кріпить коронку зуба до стовпа. Ваш новий зуб буде зафіксований на верхній частині абатмента, як тільки заживе місце встановлення стовпа імпланта.

Коронка – видима частина імпланта. Розробляється з урахуванням особливості фізіологічної будови щелеп пацієнта. Візуально та функціонально не відрізняється від Ваших власних зубів.

Переваги зубних імплантів

Пацієнти, як правило, дуже задоволені результатом встановлення імплантів. Якщо Ви не маєте протипоказань, до встановлення зубних імплантів, та не боїтесь стоматологічних втручань, то зубні імпланти зможуть замінити відсутні зуби, а також зберегти Ваше здоров’я, усмішку та впевненість у собі.

зубні імпланти

Деякі з переваг які дає встановлення зубних імплантів:

  • Довічна заміна зубів(на відміну від знімних протезів та мостів, які необхідно періодично замінювати)
  • Зуби, що не відрізняються від природних
  • Збереження кісткової тканини щелеп та запобігання атрофії ясен
  • Не потребують спеціального догляду(нічим не відрізняється від догляду за звичайними зубами)

Зверніться в клініку V.L.Dent для детальної консультації стосовно встановлення зубних імплантів. Наші лікарі оглянуть Вас та з радістю дадут відповідь на всі Ваші питання.