Існують  основны критерії, за якими обирають імплант.

1. Матеріал з якого виготовляють імплант. Майже 95% імплантів виготовляють з титану. Це пов’язано з тим, що титан характеризується найбільшою біологічною сумісністю з кістковою тканиною людини. Для кращого приживлення імпланту його покривають збагаченим фосфатом або оксидом титану.

2. Форма. На теперішній час, якщо відсутні спеціальні показання, стоматологи використовують імпланти, які мають конусовидну форму.

3. Дизайн. Серед імплантів кращими вважаються конусоподібні тому , що такі  імплантами мають на свої поверхні борозенки. Завдяки борозенкам імплант надійно фіксується в кістці. Також було доведено що борозенки забезпечують краще зрощення кісткової тканини та імплантат.

4. Довговічність. Міцність імплантату залежить від якості матеріалу з якого він був виготовлений. Незважаючи на різну якість матеріалів, на переважну більшість імплантів дають гарантію на десять років. На деякі імпланти можуть дати довічну гарантію.  

На строк експлуатації імплантів впливає якість встановленої коронки, цей фактор впливає на правильне навантаження та можливість проведення якісної гігієни порожнини рота.

5. Естетика. Для досягнення естетичного виду необхідна якісна зв’язка «коронка –абатмент – імплантат»..

6. Вартість. Це критерій, на який частіше всього звертають увагу пацієнти. Можна вибирати між імплантати економ, середнього та преміям класу. Чим дешевша конструкція, тим більше ймовірність виникнення у майбутньому ускладнень, які об’єктивно не залежать від стоматолога. Це зовсім не означає, що дешеві імпланти обов’язково дадуть ускладнення. Просто ризики при їх використанні значно вищі.

Стоматологічна клініка «VL DENT» пропонує встановлення якісних імплантів. Висококваліфіковані лікарі-стоматологи встановлюють імпланти з індивідуальним підходом до кожного пацієнта

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь