Перший похід з дитиною в стоматологію – серйозний і відповідальний захід в житті молодої сім’ї. Всі страхи родом з нашого дитинства, адже відомо, що причина стоматофобії у більшості дорослих – це невдалий досвід лікування зубів в минулому. Саме тому дуже важливо, щоб перша зустріч з лікарем пройшла вдало і не залишила в пам’яті малюка неприємний спогад, який може потім трансформуватися в страх перед стоматологією. Розглянемо кілька важливих порад, які допоможуть батькам підготувати малюка до першого візиту в стоматологію:

               Не відкладайте похід в стоматологічну клініку до того моменту, коли у малюка виникнуть реальні проблеми з зубками. Оптимальний вік для першої зустрічі зі стоматологом – три – чотири роки. Під час перших відвідин стоматології дитина вивчить навколишнє оточення і познайомиться з лікарем. Також стоматолог проведе профілактичний огляд – подивиться, в якому стані зубки і ясна дитини, чи правильно вони ростуть, чи немає карієсу.

               Навіть якщо в результаті огляду виявляться якісь проблеми з зубками, лікування варто відкласти до наступного візиту. Так у малюка залишаться тільки позитивні спогади про стоматологію, і наступного разу він без проблем погодиться йти на прийом до лікаря.

 Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно раз на півроку. Так він звикне до систематичних візитів, і не буде боятися лікування в майбутньому, а Ви зможете запобігти утворенню карієсу або інших можливих проблем з зубками.

               Слід розуміти, що спочатку у дитини немає страху перед лікуванням зубів, адже він не знає, що його чекає в стоматологічній клініці. У більшості випадків цей страх нав’язують малюкові батьки, самі не помічаючи того. Не допускайте цієї поширеної помилки. Для цього в першу чергу слід заспокоїтися. Якщо дитина відчує страх батьків, це стан передасться і йому. Також не варто акцентувати увагу на важливості і неприємності події, так малюк не буде нервувати.

            Висококваліфіковані лікарі-стоматологи клініки «VL DENT»  зможуть знайти індивідуальний підхід до кожної дитини та забезпечити якісне і безболісне лікування зубів.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь