Діти та огляд у стоматолога – зазвичай не просте поєднання, що може викликати чимало проблем. Саме тому ми проявляємо багато уваги, терпіння та турботи у спілкуванні з нашими маленькими пацієнтами. В нашій клініці вони можуть відчувати себе спокійно.

А хіба потрібно доглядати за молочними зубами?

Багато людей вважає, що молочні зуби не потрібно доглядати, дитина все рівно з ними попрощається, а на їх місці виростуть красиві та здорові постійні зуби. Однак це твердження не вірне, оскільки молочні зуби, відіграють дуже важливу роль у формуванні та розвитку постійних зубів. Якщо не лікувати карієс молочних зубів, то він поширюється на зачатки постійних зубів, можуть розвиватися ускладнення, які призводять до втрати постійного зуба ще на етапі його формування.

В якому віці потрібно проводити перший стоматологічний огляд?

Більшість лікарів погоджуються з тим, що огляд потрібно проводити ще до народження дитини. Майбутня мама повинна консультуватись з стоматологом-педіатром і коригувати свій раціон харчування для нормального розвитку дитини, адже здоров’я зубів нерозривно повязано з загальним фізіологічним розвитком та здоров’ям дитини.

Однак реальна картина дещо інша. Батьки звертаються до стоматолога коли у дитини вже наявні проблеми з молочними зубами. В такому випадку маленький пацієнт пов’язує зубний біль з людиною в білому халаті, чи інструментами, які використовуються під час лікування. Пережитий стрес закарбовується в пам’яті на все життя, що стає причиною страху перед стоматологом у дорослому віці.

Візьміть за правило, регулярне відвідування стоматолога від часу прорізування перших молочних зубів. Постійний нагляд стоматолога створить основу для формування здорових зубів, та відношення до профілактики та лікування хвороб ротової порожнини у Вашої дитини. Часті візити до стоматолога позбавлять Вашу дитину фобій стосовно лікарів, ті лікування зубів.

Як часто потрібно показувати дитину стоматологу?

дитина на прийомі у стоматолога

Якщо у дитини спостерігається нормальний розвиток молочних зубів, то потрібно показувати її стоматологу кожні три місяці. У випадку захворювань ротової порожнини частоту візитів визначає стоматолог.

Не варто боятись, лишній раз, завітати до нашої клініки, досвідчений лікар завжди готовий оглянути Вас та Вашу дитину, та поділитись рекомендаціями, щодо профілактики хвороб зубів та ясен.

Чи потрібно лікувати молочні зуби?

В дорослих може складатися враження, що хворий молочний зуб простіше видалити, все рівно він тимчасовий. Але передчасне видалення молочного зуба, може негативно впливати на ріст майбутніх зубів. Рішення про лікування, чи видалення, повинен приймати досвідчений стоматолог.

Ще одна поширена практика, видаляти молочні зуби за допомогою нитки. Ми наполегливо рекомендуємо не застосовувати до Ваших дітей такі заходи, бо це може обернутися моральної травмою для дитини, та спричинити фобії у майбутньому. В нашій клініці маля може отримати кваліфіковану допомогу, а випадку, коли зубчик необхідно видалити, ми зробимо це швидко і безболісно.

Для Ваших дітей ми пропонуємо наступні послуги

  • Консультації для батьків про те, як доглядати за зубами Ваших дітей
  • Профілактичні обстеження
  • Професійна гігієна порожнини рота
  • Лікування хвороб тканин ротової порожнини
  • Лікування карієсу та безболісне видалення молочних зубів
  • Контроль формування постійних зубів
  • Встановлення брекет систем