Будь-яке відбілювання зубів, будь то домашнє або кабінетне, ґрунтується всього на одній хімічної реакції. За її основу береться перекис водню або інші речовини з подібними властивостями. У складі активного гелю, перекис водню, проникаючи у внутрішні структури зуба, починає виділяти вільні атоми кисню, які руйнують молекули природних пігментів, тим самим висвітлюючи власні тканини зуба. Всі інші дії (будь то тримання під спеціальними лампами, обробка лазером і т.ін.) необхідні тільки для того, щоб прискорити реакцію і поліпшити ефект.

               Таким чином, при відбілюванні не відбувається пошкодження емалі і відсутні негативні наслідки для зубної тканини в цілому. Але це справедливо тільки в тому випадку, якщо процедура проводиться професіоналом.

               Відбілювання зубів в кабінеті або вдома протипоказано вагітним жінкам і годуючим жінкам. Ще одним важливим фактором, через який слід відмовитися від відбілювання зубів, є алергія на препарати і речовини, що містяться в складі гелю. Пацієнтам з тонкої пошкодженою емаллю зубів, при наявності карієсу зубів, при захворюваннях тканин пародонта, так само не рекомендовано проводити дану процедуру.

               Відбілювання зубів – процедура, що вимагає обстеження всієї ротової порожнини, яке може провести тільки лікар. Тільки лікар зможе точно виявити протипоказання, підібрати найоптимальніший для вас спосіб відбілювання зубів, що дозволяє уникнути можливих ускладнень: підвищеної чутливості емалі зубів, хворобливих відчуттів в області ясен і слизової, надмірного відбілювання або навпаки слабкого, майже непомітного ефекту (частіше зустрічається при проведенні процедури в домашніх умовах).

               Фахівці стоматологічної клініки «VL DENT» допоможуть підібрати оптимальний і максимально ефективний засіб відбілювання ваших зубів.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь