Молочні зуби мають абсолютно таку ж анатомію, як і постійні, тобто вони мають коріння, в яких проходять судинно-нервові пучки. Тільки до певного віку (до 12-14 років) у міру просування зачатків постійних зубів коріння молочних починають розсмоктуватися. Тому молочні зубки можуть так само хворіти, як і постійні, і для їх лікування потрібне проведення знеболювання.

               Дитяча анестезія необхідна для того, щоб уберегти дитину від негативних відчуттів під час лікування. І якщо дорослі можуть в ряді випадків перетерпіти біль або дискомфорт, то дитина цього зробити не в змозі. Навіть незначний біль у малюка посилюється під впливом страху, і вмовити його в подальшому на лікування у стоматолога стає практично неможливо. Дитяча анестезія пропонує спеціальні препарати і технології, що дозволяють не допустити цього і захистити маленьких пацієнтів на прийомі у дитячого стоматолога.

               В дитячій стоматології застосовується двохетапний метод місцевої анестезії, який передбачає спочатку аплікаційної знеболювання, коли позбавляють чутливості місце уколу за допомогою аерозолю або «смачного» ароматичного гелю, а після «заморожування», через 1-2 хвилини, проводиться ін’єкція місцевого анестетика.

               В дитячій стоматології для місцевої анестезії використовують препарати на основі артикаїну, оскільки він має яскраво виражені знеболювальні властивості (в 5 разів могутніше новокаїну), менш інших токсичний і алергічний, надовго не затримується в організмі (період напіввиведення 20-25 хвилин).

        При проведенні дитячої анестезії необхідно дотримуватися таких правил:

Точно підбирати анестезуючий засіб і його дози. Існує деяка складність при знеболюванні дітей молодше 4 років, тому що більшість місцевих анестетиків застосовуються з 4-річного віку .Для дитини, схильного до алергії краще провести спеціальні алергопроби, щоб точно знати, який препарат для нього безпечний.

               Висококваліфіковані лікарі стоматологічної клініки «VL DENT» допоможуть підібрати необхідний вид анестезії. Це дозволить зробити лікування кожної дитини комфортним та безпечним.

Категорії: Стоматологія

0 коментарів

Залишити відповідь